• Regulamin dyskotek szkolnych

1. W szkole, w czasie wolnym od nauki mogą odbywać się w godzinach od 15.00 do 18.00 dyskoteki szkolne, jako forma zagospodarowania czasu wolnego dla min. 40 uczniów szkoły.

2. Salę i korytarz do dyskoteki przygotowują uczniowie klasy wyznaczonej przez Radę Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów SU.

3. Na dyskotece obowiązuje obuwie zmienne.

4. Wszelkie nieczystości (papiery, gumy do żucia, puste puszki, lub butelki po napojach) wyrzuca się do kosza na śmieci.

5. Przed, w czasie ani po zabawie nie spożywa się napojów alkoholowych, nie pali papierosów oraz nie zażywa środków odurzających.

6. Na dyskoteki nie zapraszamy osób obcych (kolegów, koleżanek z innych szkół oraz absolwentów tutejszej szkoły).

7. Opiekunowie SU mają prawo zakończyć dyskotekę po stwierdzeniu niewłaściwego zachowania uczniów.

8. W czasie dyskoteki opiekę nad młodzieżą sprawują wyznaczeni nauczyciele.

9. W czasie dyskoteki zakazane są niebezpieczne zagrażające zdrowiu uczestników imprezy (wchodzenie na stoły, krzesła lub inne elementy wyposażenia)

10. Na zabawę uczeń ma zakaz przynoszenia wszelkich niepotrzebnych i niebezpiecznych przedmiotów (scyzoryki, kije, butelki itp.).

11. Po dyskotece wyznaczeni uczniowie danej klasy przez radę SU oraz opiekunów SU porządkują korytarz i salę, w której odbywała się dyskoteka .

12. W stosunku do ucznia, który narusza regulamin zostaną zastosowane kary wg Statutu Szkoły.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego:

1. Sylwia Szulowska