Nawigacja

 • I Turniej Piłkarski WMZPN w Rudzienicach 09.09.2011r

  W piątek 09.09.2011r o godzinie 15.00 na stadionie w Rudzienicach odbył się I Turniej WMZPN w którym uczestniczyły cztery drużynyz rocznika 1999r i młodsi:

  1. Czarni Rudzienice

  2. Jeziorak Iława

  3. GKS Wikielec

  4.Jamielnik

  Drużyny grały systemem każdy z każdym, czas meczu 2x10minut.Nasi chłopcy spisali się na medal wygrywając z faworytami Wikielcem 2:0, remisując z Rudzienicami 0:0 i przegrywając 2:0 z iławą ostatecznie zajęli 2 miejsce w Turnieju. Naszych chłopców czeka jeszcze 7 turnieji w poszczególnych miejscowościach. Kolejny turniej w niedzielę 11.09.2011r w Wikielcu życzymy im powodzenia.

  dodał: Smukała Daniel

 • E-learning w naszej szkole

  Z przyjemnością informujemy, iż z nowym rokiem szkolnym wprowadzamy do naszej szkoły e-learning. Uczniowie klasy IIIa na lekcjach języka angielskiego, pod kierunkiem p. Łukasza Rumińskiego, korzystać będą z wirtualnych zeszytów ćwiczeń. Uczniowie, poprzez platformę "MyEnglishLab", rozwiązywać będą zadania, testy i przygotowywać się do sprawdzianów oraz egzaminu. Nauczyciel pracując w ten sposób ma możliwość zadawania uczniom poprzez internet pracy domowej, ciągłego monitorowania ich postępów oraz otrzymywania informacji o wykonanej pracy. System przekazuje wyniki nauczycielowi, a ten wystawia wirtualną ocenę wraz z komentarzem i informuje o tym ucznia. Mamy nadzieję, iż taka forma pracy na dobre zagości w naszej szkole oraz przyczyni się znacznie do poprawy wyników gimnazjalnych z języka angielskiego.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

  29.08.2011

  Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku  informuje, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 rozpocznie się 1 września o godz. 8. 15

  Przebieg uroczystości:

  8.15 - Msza Święta

  9.00 - 10.00 – uroczyste otwarcie roku szkolnego przez dyrektora szkoły - spotkanie z wychowawcami

  10. 00 - odjazd uczniów  do Gryźlin

  10.15 - odjazd uczniów do Skarlina i Radomna 

 • Koniec roku szkolnego

  22.06.2011

  Z przyjemnością informujemy, iż prymusem szkoły podstawowej w roku szkolnym 2010/2011 ze średnią 5,6 została uczennica klasy IV Andżelika Skoczeń. Prymusem, a raczej prymusami gimnazjum zostały ex aequo uczennice klasy III B Aleksandra Wasilów oraz Paulina Lendzion ze średnią 5,6. Wszystkim uczniom oraz absolwentom gimnazjum składamy serdeczne życzenia i życzymy udanych wakacji!

   

 • Obóz sportowy w Kutnie

   

  Uczniowski Klub Sportowy „ŻAK” zorganizował dla grupy 20 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jamielniku obóz sportowo -szkoleniowy w Centrum Małej Ligi Baseballowej w Kutnie.

  Wyjazd dzieci był możliwy dzięki dofinansowaniu w kwocie 3520 złotych z Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie.

  Przez pięć dni pod okiem doświadczonych trenerów: Hanny Ciesielskiej i Norberta Kacprzaka z „Warsaw Baseball and Softball Club” uczestnicy poznawali i doskonalili technikę gry w baseball. Mimo,że dni były wypełnione treningami humory dzieciom dopisywały. Uczestnicy przekonali się,że baseball to bardzo ciekawa gra, wymagająca dużej koncentracji i spostrzegawczości oraz przewidywania sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji. Organizacją obozu zajęły się i opiekę nad uczestnikami sprawowały panie: Renata Bojarska i Anna Żuralska.


   

 • Rok Miłosza z programem

  Biblioteka szkolna i publiczna w Jamielniku  zakwalifikowała się i wzieła udział w programie ogólnopolskim "Miłosz odNowa". Celem programu było zorganizowanie Święta Miłosza w swojej miejscowości. W ciągu tygodnia zorganizowano szereg imprez, mających na celu propagowanie sylwetki i twórczości Noblisty. Mieszkańcy Jamielnika dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza Marka Wróblewskiego mieli okazję wysłuchać utworów poetyckich Czesława Miłosza po niedzielnej mszy świętej, uczniowie gimnazjum brali udział w konkursie recytatorskim i projekcji filmu pt."Dolina Issy", najważniejszym wydarzeniem w ramach Święta Miłosza było jednak spotkanie z profesor Beatą Tarnowską z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.Pani profesor opowiadała o znajomości z Czesławem Miłoszem i spotkaniach z Noblistą. Podsumowaniem był apel dla całej społeczności uczniowskiej, na którym przybliżono najważniejsze fakty z życia Czesława Miłosza i recytacja wierszy przez szkolny radiowęzeł. Dzieki programowi uczniowie naszej szkoły mimo tego, że poezja Czesława Miłosza nie należy do łatwych  mieli na pewno okazję przekonać się, że jest urzekająca i  niecodzienna. Na pamiatkę  imprez upamiętniających Rok Czesława Miłosza uczestnicy programu oraz goście  otrzymali  pamiątkowe foldery , które wykonały bibliotekarki.

 • Noc z bajkami w jamielnickiej bibliotece

   3 czerwca z okazji V Światowych Dni Bajek, do których przystąpiła jamielnicka biblioteka zorganizowano nietypową imprezę w bibliotece. 12 dzieci przybyła do biblioteki na spotkanie  pt."Noc z bajkami".

  Na imprezę bibliotekarki zaprosiły dzielnicowego pana Piotra Zdunkowskiego, który czytał wybrane przez dzieci bajki, co więcej pokazywał nawet sztuczki magiczne.Nast ępną atrakcją gdy zapadł zmrok było ognisko, na którym uczestnicy piekli kiełbaski.Póżniej  udali się do biblioteki, aby rozwiazywać zagadki i rebusy oraz wykonywać ilustracje związane z poznanymi bajkami. Wszystkimi atrakcjami były zmęczone :)  panie bibliotekarki, którym szybciej chciało się spać, dzieci były niezmordowane,spały bardzo krótko bo pobudka miała miejsce już koło godziny 6 rano... Ta nietypowa noc w magicznej scenerii w bibliotece na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. Wszyscy wrócili bowiem do domów z małymi prezentami i dyplomami bohaterów nocnych igraszek w bibliotece.

 • III MIEJSCE W GRUPIE D NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA TURNIEJU Z PODWÓRKA NA STADION DZIECI DO LAT 10

  W srodę 8 czerwca na stadionie Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Kortowie odbyły się finały wojewódzkie Turnieju Piłki Nożnej z podwórka na stadion. Nasza drużyna zkawalifikowała się na turniej po przez wygranie rywalizacji gminnej i powiatowej. Pierwszy raz w historii naszej szkoły dzieci w wieku do lat 10 mogły rywalizować w finale wojewódzkim. Nasza drużyna spisała się na medal zdobywając 3 miejsce w swojej grupie. Należy nadmienić ze nasze dzieci trafiły na najtrudniejszą grupę ponieważ drużyna z SP 4 iława i Hetman baranowo wygrały cały turniej. poniżej przedstawiamy wyniki meczy w turnieju

  1 1 ASP 3 Olsztyn - SP 3 Morąg 0 : 4

  2 2 B Rona 03 Ełk - SP 6 Elbląg 1 : 2

  3 3 CSP 3 Działdowo - SP Pozezdrze 3 : 0

  4 4 D SP Dywity - SP Młynary 1 : 1

  5 1 E SP 4 Iława - UKS Hetman Baranowo 4 : 1

  6 2 AZS Nr 1 Nidzica - UKS Lwy Korsze 0 : 3

  7 3 B SP Orzyny - SP 1 Gołdap 0 : 3

  8 4 CSP 4 Pisz - SP Chruściel 0 : 2

  9 1 D SP Wydminy - SP 3 Olecko 2 : 3

  10 2 E SP 4 Lidzbark Warminski - SP Jamielnik 0 : 12

  11 3 ASP 3 Olsztyn - ZS Nr 1 Nidzica 5 : 2

  12 4 B Rona 03 Ełk - SP Orzyny 3 : 0

  13 1 CSP 3 Działdowo - SP 4 Pisz 2 : 0

  14 2 D SP Dywity - SP Wydminy 9 : 1

  15 3 E SP 4 Iława - SP 4 Lidzbark Warminski 15 : 1

  16 4 ASP 3 Morąg - UKS Lwy Korsze 0 : 2

  17 1 B SP 6 Elbląg - SP 1 Gołdap 3 : 0

  18 2 CSP Pozezdrze - SP Chruściel 0 : 3

  19 3 D SP Młynary - SP 3 Olecko 5 : 1

  20 4 E UKS Hetman Baranowo - SP Jamielnik 3 : 0

  21 1 ASP 3 Olsztyn - UKS Lwy Korsze 0 : 1

  22 2 B Rona 03 Ełk - SP 1 Gołdap 6 : 2

  23 3 CSP 3 Działdowo - SP Chruściel 1 : 0

  24 4 D SP Dywity - SP 3 Olecko 0 : 1

  25 1 E SP 4 Iława - SP Jamielnik 8 : 2

  26 2 ASP 3 Morąg - ZS Nr 1 Nidzica 1 : 0

  27 3 B SP 6 Elbląg - SP Orzyny 3 : 0

  28 4 CSP Pozezdrze - SP 4 Pisz 0 : 3

  29 1 D SP Młynary - SP Wydminy 8 : 3

  30 2 E UKS Hetman Baranowo - SP 4 Lidzbark Warminski 9 : 0

   

  1/4 ch 1 UKS Lwy Korsze SP Młynary 4 1

  1/4 ch 2 SP 6 Elbląg UKS Hetman Baranowo (1)1 1(2) K

  1/4 ch 3 SP 3 Działdowo Rona 03 Ełk 1 6

  1/4 ch 4 SP 4 Iława SP Chruściel 3 1

  1/2 ch UKS Lwy Korsze Rona 03 Ełk 2 3

  1/2 ch UKS Hetman Baranowo SP 4 Iława 1 4

  finał ch SP 4 Iława Rona 03 Ełk 1 2

  o 3 m ch UKS Hetman Baranowo UKS Lwy Korsze 0 5

   

  dodał Daniel Smukała

 • III MIEJSCE GIMNAZJALISTÓW W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W NOWYM MIESCIE LUBAWSKIM

  W sobotę 4 czerwca o godzinie 14.00 na boisku Orlik w Nowym Miescie Lubawskim odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta w Nowym Miescie Lubawskim. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn w tym nasi chłopcy z gimnazjum. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach po 3 drużyny, z każdej grupy awansowały 2 drużyny które rozgrywały półfinały i finały turnieju. Nasza drużyna na turnieju wywalczyła wysokie trzecie miejsce co pozwoliło nam powrócić do domu z pucharem życzymy im dalszych sukcesów.

   

   

  Dodał: Daniel Smukała

 • OLIMPIADA ZERÓWKOWICZÓW!

  W piątek 3 czerwca 2011 roku w Zespole Szkół w Bratianie odbyła się VI Gminna Olimpiada dla dzieci sześcioletnich. Udział brały sześciolatki ze szkół, w tym również uczniowie z naszej szkoły. Olimpiadę rozpoczęto przez zapalenie symbolicznego znicza olimpijskiego i prezentację wszystkich oddziałów. Sportowcy zmagali się z konkurencjami sportowymi, takimi jak: skoki na odległość, rzut do celu, strzelanie bramek, zbijanie kręgli, układanie wieży z klocków. Panowała miła, aczkolwiek sportowa atmosfera. Każda grupa dopingowała swoją drużynę. Jamielnik reprezentowali: Cyprian Pieńczewski, Kasia Pokojska, Kasia Gajda, Sylwia Lorenc i Ewelika Keńska.  Po trudach i walce, dzieci z oddziału z Jamielnika zajęły IV miejsce. Każda drużyna wyjechała z dyplomami i nagrodami.

   

  Sylwia Szulowska

 • Rok 2011 rokiem Miłosza - akademia

  Poniżej przedstawiamy film na którym zobaczymy nasze uczennice recytujące wiersze Czesława Miłosza podczas akademii, która odbyła się w piątek 27 maja w naszej szkole:

 • I miejsce chłopców szkoły podstawowej i IV miejsce chłopców z gimnazjum w Turnieju piłkarskim Euro 2012 bis

  26 maja 2011r na stadionie MOSiR w Nowym Miescie Lubawskim odbył się Turniej Piłkarski Euro 2012 bis.W rozgrywkach zagrały 3 drużyny z Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim, drużyna z Grodziczna, Bratiana i Jamielnika. W młodszej kategorii, uczniów podstawówek zagrały drużyny ze szkół podstawowych nr 1 i nr 2 w Nowym Mieście, Skarlina, Bratiana i Jamielnika.

  Wyniki szkoły podstawowe

  I miejsce - SP Jamielnik - puchar + piłka
  II miejsce - SP nr 1 Nowe Miasto Lub. - puchar +piłka
  III miejsce - SP Skarlin - puchar + piłka
  IV miejsce - SP nr 2 Nowe Miasto Lub. - piłka
  V miejsce - SP Bratian - piłka

  Najlepsi zawodnicy szkół podstawowych:


  1.Strzelec - Seroka Kamil – SP nr 2 Nowe Miasto Lub. - (5 bramek)
  2.Bramkarz - Bartczak Maciej – SP Jamielnik
  3.Obrońca - Jamroży Mikołaj – SP Skarlin
  4.Zawodnik - Długosz Jakub – SP nr 1 Nowe Miasto Lub.

  Wyniki gimnazjalistów

  I miejsce - Bratian - puchar + piłka
  II miejsce - Grodziczno - puchar + piłka
  III miejsce - Nowe Miasto Lub. – I - puchar + piłka
  IV miejsce - Jamielnik - piłka
  V miejsce - Nowe Miasto Lub. – III - piłka
  VI miejsce - Nowe Miasto Lub. – II - piłka

  Najlepsi zawodnicy szkół gimnazjalnych:


  1.Strzelec - Skonieczka Jarosław – Nowe Miasto Lub. – I – ( 4 bramki)
  2.Bramkarz - Teska Grzegorz – Nowe Miasto Lub. – I
  3.Obrońca - Lendzionowski Maciej – Bratian
  4.Zawodnik - Wolski Maciej – Grodziczno


  dodał: Daniel Smukała

   

 • VIII Powiatowy Happening Ekologiczny

  23 maja nasza szkoła już po raz ósmy była gospodarzem happeningu dla najmłodszych uczniów z powiatu nowomiejskiego. Gościliśmy dzieci i nauczycieli z Zajączkowa, Tylic i Nowego Miasta Lub. W tym roku mali ekolodzy poznawa tropy zwierząt i ślady ich bytności w lesie. Uczyły się segregowania śmieci oraz dowiedziały się jak właściwie zachować się w ekosystemie leśnym. Spotkanie nie miało na celu wyłonienia najlepszych, bo wszyscy byli najlepsi! Każdy bawił się, śpiewał i chłonął wiedzę na miarę swoich możliwości. Po pracy uczestnicy zjedli pieczone kiełbaski z ekolgiczną surówką.Na spotkanie przybyło wielu zacnych gości z powiatu i gminy Nowe Miasto Lub. Na zakończenie zasadzono  w Jamielniku kolejne drzewka upamiętniające tegoroczne spotkanie i "Drzewko Pokoju". Dzieci złożyły przyrzeczenie "Małych Ekologów". Wszyscy otrzymali  też foldery przygotowane specjalnie na tę okazję. Każda szkoła wyjechała z piękną książką oraz drzewkiem, które zasadzi na terenie swojej . Spotkanie było bardzo udane!  My przygotowujemy się już na następny happening. smiley

  Współorganizatorami spotkania byli:

  Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej,

  Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z/s w Jerzwałdzie,

  Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lub. ,

  Wójt Gminy Nowe Miasto Lub.

  Mirosława Granica

 • II miejsce szkoły podstawowej w Mistrzostwach Powiatu w Baseball

  W srodę 25.05.2011r na stadionie przy Zespole Szkół im Jana Pawła II w Jamielniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Baseball. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny: Jamielnik, Zajączkowo, Tylice. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Mecze trwały maksymalnie 30 minut czuwał nad tym sędzia główny mgr Zdzisław Ziółkowski który przyjechał sędziować aż z Działdowa. Po rozegraniu wszystkich meczy okazało się że każda drużyna zwyciężyła 1 spotkanie i o zwyciestwie miały decydować małe punkty. Po podliczeniu punktów okazało się że najlepszą drużyną została szkoła podstawowa w Zajączkowie która straciła tylko 23 punkty, na drugim miejscu znależli się gospodarze turnieju Jamielnik ze stratą 24 punktów, trzecie i ostatnie miejsce przypadło szkole podstawowej z Tylic która straciła 28 punktów. Już w piątek wszystkie te drużyny będą reprezentować nasz Powiat na Wojewódzkich Mistrzostwach w Baseball w Małdytach życzymy dużo sukcesów.

  dodał: Daniel Smukała

 • I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu Nowomiejskiego dla chłopców z Jamielnika

  W poniedziałek 23.05.2011r na stadionie MOSiR w Nowym Miescie Lubawskim odbyły się mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego Turnieju ,,Z podwórka na stadion" dzieci 10 letnich. Nasza drużyna chłopców która wyeliminowała na turnieju gminnym wszystkie drużyny miała prawo startu w tych mistrzostwach. Do powiatowego turnieju zgłosiło się pięć drużyn ze szkół podstawowych z :Kurzętnika,Mroczna, Grodziczna, Nowego Miasta Lubawskiego i Jamielnika. Okazało się że nasza drużyna w składzie: Maciej Bartczak, Kuba Roznowski, Piotr Granica, Adrian Gorzka, Karol Łukwiński i Miłosz Kaczerzewski była bezkonkurencyjna i wygrała wszystkie mecze zdobywając I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu Nowomiejskiego. Wygrana chłopców daje im awans na Mistrzostwa Wojewódzkie które odbędą się w Olsztynie. Gratulujemy chłopcom sukcesu i liczymy na kolejne.

  dodał: Daniel Smukała

 • POZNAJ SWÓJ REGION

  Dnia 13 maja odbyła się wycieczka uczniów należących do Kółka Plastycznego z klas IV-V do Nowego Miasta Lubawskiego. Najpierw zwiedziliśmy Muzeum Ziemi Lubawskiej mieszczące się w zabytkowej Bramie Brodnickiej. Po muzeum oprowadzał nas p. Roman Hodowicz przybliżając historię eksponatów i zabytków z różnych okresów historii. Następnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne zorganizowane w Miejskim Centrum Kultury. Prowadziła je p. Anna Pestka przedstawiając różne techniki graficzne. Na zakończenie grupa udała się do Bazyliki św. Tomasza, gdzie p. Edyta Kozłowska-Lange opowiedziała o historii i architekturze tej pięknej gotyckiej świątyni. zobacz galerię

 • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

     6 maja został rozstrzygnięty II SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "PISANKA WIELKANOCNA". Nagrody otrzymali:

  Kategoria kl. IV - VI

  1 miejsce - AGATA  PIEŃCZEWSKA KL. V

  2 miejsce -  ALEKSANDRA LEWANDOWSKA KL. V

  3 miejsce - KLAUDIA MALINOWSKA KL. IV

  WYRÓŻNIENIA: Wiktoria i Bartosz Karscy oraz Sebastian Wyciński

  Kategoria klas gimnazjalnych:

  1 miejsce - JOLANTA BARTCZAK - KL. IIA

  2 miejsce - PAULINA LENDZION KL. IIIB

  3 miejsce - ALICJA LEWANDOWSKA KL. IA

  Wszyscy uczetnicy konkursu otrzymali upominki - ZAPRASZAM  ZA  ROK

  Edyta Kozłowska-Lange

 • Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce 13.05.2011r

  W piątek 13.05.2011r na stadionie Mosir w Nowym Miescie Lubawskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce szkół podstawowych i gimnazjalnych. Pechowy 13 piatek nie okazał się pechowy dla naszej szkoły która dominowała w  większosci konkurencji sportowych. Nasza dziesięcio osobowa drużyna zdobyła 9 medali a najlepsi byli:

  Ewelina Łukaszewska w biegu na 100m - 1 miejsce

  Michałkiewicz Patryk bieg na 100m - 2 miejsce

  Ewelina Łukaszewska w skoku wzwyż - 1 miejsce

  Damian Wierzbicki w skoku wzwyż - 2 miejsce

  Moczadło Łukasz w skoku wzwyż - 3 miejsce

  Daria Kwiatkowska w biegu na 300m - 2 miejsce

  Łukasz Pieńczewski w rzucie oszczepem - 1 miejsce

  Klaudia Topolewska w pchnięciu kulą - 3 miejsce

  Należy wspomieć o dobrym występie Michała Łątkowskiego który też zajął 4 miejsce w biegu na 300m. Ostatnie konkurencje były drużynowe sztafety 4x100m.Sztafeta dziewcząt w składzie Ewelina Łukaszewska, Daria Kwiatkowska, Zuzanna Łukwińska i Angelika Roznowska wywalczyła Wicemistrzostwo Powiatu. Drużynie chłopców(Michałkiewicz Patryk, Pieńczewski Łukasz, Łątkowski Michał, Wierzbicki Damian) zabrakło 1 setnej sekundy do zdobycia 3 miejsca.

  dodał: Smukała Daniel

 • Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym 09.05.2011r

  W poniedziałek 09.05.2011r na stadionie Mosir odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym szkół podstawowych. W mistrzostwach brały udział drużyny które były mistrzem swojej gminy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt, która uczestniczyła w czterech konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal lub wzwyż, rzut piłeczką palantową i bieg na 600m. Nasze dziewczęta zdobyły 3 miejsce w Mistrzostwach i przywiozły brązowe medale do domu, Życzymy im wielu sukcesów w kolejnych zmaganiach sportowych.

  dodał: Daniel Smukała

 • UROCZYSTY APEL

    

  SZUKAŁEM WAS...

   

   

   

  Dzień 29 kwietnia 2011 roku był szczególnie ważnym dniem dla naszej szkolnej społeczności. W tym dniu odbył się uroczysty apel poświęcony beatyfikacji i 6.rocznicy śmierci Jana Pawła II – patrona naszej szkoły, którego 1 maja papież Benedykt XVI ogłosił błogosławionym .

  Uczniowie całej szkoły i nauczyciele uczcili beatyfikację Papieża wspólnym udziałem w uroczystej mszy świętej, którą sprawował proboszcz ks. Marek Wróblewski. Podczas Eucharystii delegacje z każdej klasy zapaliły symboliczny znicz przed portretem Papieża.

  Po mszy świętej odbył sie uroczysty apel, poświęcony błogosławionemu Janowi Pawłowi II. Wystąpili uczniowie kl. III, IV, V i VI szkoły podstawowej. Na uroczysty apel składały się pieśni, fragmenty słów Jana Pawła II skierowanych do dzieci i młodzieży, słowo mówione przedstawiające najważniejsze chwile życia oraz pontyfikatu Papieża i dowcipy. Na zakończenie apelu przemówiła Pani Dyrektor Marzena Weisgerber, która podziękowała za program , który dostarczył wielu wzruszeń, tak ważnych i cennych w tym szczególnym dniu.

  Apel przygotowały panie Hanna Pieńczewska, Katarzyna Przeradzka i Anna Żuralska.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku
  13-332 Jamielnik, ul Szkolna 10,
  woj. warmińsko-mazurskie
 • tel/fax 0 56 472 17 26

  Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 - 15.15

Galeria zdjęć