Nawigacja

 • Znikaj zimo!

  Chcemy już wiosnę!!! Znikaj zimo!!!

  Tak wołały dzieci z przedszkola i klas I - III w pierwszym dniu wiosny. Wykonane przez siebie Marzanny najpierw dokładnie obejrzały, żeby oddzielić plastik, który włożyły do specjalnego worka recyklingowego. Później symbole znienawidzonej zimy zostały z wielką radością spalone w ognisku.

  Zdjęcia - album fotograficzny

  M. Granica

 • Kurs języka czeskiego

  W dn. 15-16.03 nasza młodzież uczestniczyła w kursie nauki języka czeskiego przed wyjazdem do Kojetin, w ramach programu Comenius "One year in Polish-Czech regions". Kilka zdjęć: LINK.

 • Zakrętki!!!

  Zbieramy zakrętki od butelek na rehabilitację naszego kolegi z Biskupca!

  Najbliższa zbiórka w poniedziałek 25 marca 2013r.  Zakrętki proszę przynieść do klasy nr 30 na trzeciej przerwie.

  Tak niewiele, a może pomóc  naszemu koledze powrócić do zdrowia!

  M. Granica

 • Zebraliśmu już 100kg baterii

  Dzięki współpracy wszystkich uczniów zebraliśmy w tym roku szkolnym już 100 kg baterii. Konkurs trwa nadal. Zbierajmy te niebezpieczne odpady!

  Szkoła przy okazji może pozyskać  pomoce dydaktyczne :)

  A więc,

  jeśli znajdziesz baterię

  to z nią do szkoły pędź! :)

  M. Granica

 • Relacja z obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 • Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Gimnazjum

  W sobotę 09.03.2012 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w turnieju piłki nożnej w Nowym Miescie Lubawskim. Zainteresowanie turniejem było tak duże, że dziewczęta postanowiły wystąpić w dwóch składach: jeden pod nazwą "Nawra" a drugi "Jamielnik". Wyjazd okazał się bardzo udany ponieważ na pięć drużyn nasze dziewczęta obstawiły podium - najwyżej "Nawra" a na trzecim miejscu "Jamielnik". Pierwsze trzy drużyny organizator nagrodził pucharami oraz medalami. Ponadto Daria Kwiatkowska i Karolina Knozowska zostały nagrodzone indywidualnymi statuetkami za najlepszą zawodniczkę turnieju i najlepszą bramkarkę. Gratulacje - nauczyciel WF. Zdjęcia: link

 • Dzień Kobiet

  8 marca chłopcy ze szkoły podstawowej przygotowali dla wszystkich Pań, tych dużych i tych mniejszych, krótki ale wesoły występ artystyczny. Każda z Pań obdarowana została także tulipanem, a uczennice każdej klasy otrzymały kwiaty lub podarunki od swoich kolegów. Zobacz galerię zdjęć: link.

 • Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", który odbył się w naszej szkole: LINK. Wkrótce zamieścimy również relację filmową.

 • Zaproszenie

  Serdecznie zapraszamy wszystkich 4 marca 2013r. na godzinę 11:00 do naszej szkoły, gdzie odbędą się obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", który poświęcony jest żołnierzom podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego, którzy stawiali opór próbie sowietyzacji Polski i podporządkowania jej ZSRR w latach 1944-1963.

 • Podziękowanie

  Dyrektor Szkoły, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku składają serdeczne podziękowania firmie Unilever Polska Sp. Z o. o. z siedzibą w Warszawie, a w szczególności pracownikom działu Local Deploy Unilever Polska, za przekazanie potrzebującym dzieciom i ich rodzinom paczek świątecznych.
   

  Dyrektor szkoły Marzena Weisgerber

 • Sprawozdanie z realizacji projektu UNICEF Wszystkie Kolory Świata

  Sprawozdanie

  z realizacji projektu „Wszystkie Kolory Świata

  przeprowadzonego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku

  w roku szkolnym 2012/2013

        Projekt pt. „Wszystkie Kolory Świata”  został przeprowadzony w naszej szkole w ramach pracy Szkolnego Klubu Szkół UNICEF  zgodnie  z otrzymanym harmonogramem, przygotowanym przez UNICEF. Odpowiedzialne za realizację projektu były panie: Beata Hajduk, Grażyna Półtorak. Do współpracy i pomocy podczas szycia lalek powołano nauczyciela plastyki : panią Edytę Kozłowską - Lange.

   

  Etapy realizacji projektu

  • Zgłoszenie szkoły do projektu.
  • Zorganizowanie dyskoteki charytatywnej z okazji andrzejek- dochód 182,10 zł

  ( sprzedaż ciasta, popcornu, biletów wstępu).

  Realizacja projektu:

  • uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum na lekcjach godziny wychowawczej zostali zapoznani z celami projektu,
  • zbieranie materiałów na wykonanie lalek oraz informacji o mieszkańcach poszczególnych krajów,
  • wykonywanie szablonu lalek na lekcji plastyki,
  • ubieranie, dekorowanie, przyozdabianie lalek w domu pod okiem rodziców,
  • tworzenie „ Aktu urodzenia” w czasie zajęć, które odbyły się w okresie ferii,
  • wystawa lalek podczas tzw. „ Piątku zawodoznawczego”( 08.02.2013), na którym byli obecni nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również młodzież,  nauczyciele z naszego powiatu, osoby dorosłe reprezentujące różne zawody oraz władze gminy,
  • sprzedaż lalek podczas „ Piątku zawodoznawczego,
  • podliczenie darowizn oraz zysku podczas sprzedaży lalek-uzyskana kwota to 490 zł.
  • sporządzenie raportu z przeprowadzonej akcji w naszej szkole.

   

  Tegoroczna akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony rodziców, dzieci jak i nauczycieli. Dzięki akcji udało mam się pozyskać pieniądze w łącznej kwocie 672,10 zł( sprzedaż lalek, zysk z dyskoteki charytatywnej), które zostały przeznaczone na szczepionki dla dzieci z Afryki( Czad). Tegoroczna kampania dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń. Radość, jaka towarzyszyła nam podczas szycia laleczek, pochwały osób postronnych, ogromne zainteresowanie dzieci oglądających laleczki to wspomnienie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

        B. Hajduk

       G. Półtorak

     E.Kozłowska-Lange

 • Relacja z Piątku Zawodoznawczego

 • Dzień Babci i Dziadka w I klasie

  Nowa galeria Dzień Babci i Dziadka w I klasie została dodana do albumu fotograficznego
  18.02.2013 22:27
 • Dzień Babci i Dziadka...

  Troszkę później niż co roku zaprosiliśmy naszych kochanych dziadków i babcie na wspólne spotkanie z okazji ich święta. Zaprezentowaliśmy wiersze, piosenki i tańce. Obdarowaliśmy wszystkich prezentami. Nasze kochane mamy przygotowały pyszne ciasta. W czasie spotkania bawiliśmy się wspólnie z babciami i dziadkami. Było bardzo miło. Wszyscy cieszyliśmy się, że w naszej klasie mogliśmy gościć tak wspaniałych gości.

 • WALENTYNKI

  W czwartek, 14. 02. 2013 r. w naszej szkole odbyły się wyjątkowe walentynki. Oprócz tradycyjnej poczty walentynkowej i romantycznej muzyki na przerwach, odbył się koncert. Zespół ANIMA z Torunia zaprezentował najbardziej znane piosenki miłosne, polskich i zagranicznych wykonawców. Usłyszeć również mogliśmy utwory autorskie zespołu. O udanej zabawie może świadczyć fakt, że muzycy swoim śpiewem i graniem  porwali do tańca nie tylko najmłodszych uczestników, ale także młodzież z gimnazjum. Swoje talenty muzyczne ujawnili także Oliwia Cieszyńska z kl. I i Miłosz Kaczerzewski z kl. V, którzy   zaśpiewali z wokalistom.

  S. Szulowska

 • Walentynki

  Nowa galeria Walentynki została dodana do albumu fotograficznego
  14.02.2013 21:26
 • Piątek Zawodoznawczy

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania gimnazjalistów z przedstawicielami różnych zawodów, które odbyło się w naszej szkole w piątek 08.02 pod hasłem "Piątek Zawodoznawczy": LINK. Wkrótce zamieścimy również relację filmową z tego spotkania.

 • III miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej Ferie 2013

   W środę 23.01.2012 o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowe nr 2 w Nowym Miescie Lubawskie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Ferie 2013 dla chłopców szkół podstawowych. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: Drwęca I , Drwęca II, Jamielnik, Tymbark Marzęcice, FC Marzęcice, SP2 Nowe Miasto Lub,  Biskupiec. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach każdy z każdym. Ostatecznie nasza drużyna w grupie zajęła 2 miejsce wygrywając mecz z biskupcem i remisując 2 mecze z Drwęcą I i Drwęcą II co pozwoliło na rozegranie tylko meczu o 3 miejsce który okazał się zwycieski dla naszych chłopaków. Gratulujemy im 3 miejsca i życzymy kolejnych sukcesów

 • Choinka szkolna 2013

  W piątek  18.01.2013r. w naszej szkole odbyła się choinka szkolna dla uczniów szkoły podstawowej. Imprezę rozpoczęto częścią artystyczną przygotowaną przez naszych najmłodszych kolegów z OP pod kierunkiem pani A. Szeklińskiej i pani S. Szulowskiej oraz  uczniów klasy III SP z wychowawczynią panią I. Wasilów. Uczniowie zachwycili nas swoimi zdolnościami tanecznymi oraz wokalnymi. Dzieci odwiedziły również Święte Mikołaje. Wszyscy z radością przywitali miłych gości, od których otrzymali paczki z słodkościami. Nie była to jednak jedyna niespodzianka tego wieczoru. Pani dyrektor ogłosiła konkurs na najładniejszy kostium balowy dla dziewczynki i chłopca, a zwycięzców nagrodziła również słodkimi upominkami.  Wszystkim towarzyszyły wyśmienite humory i tanecznym krokiem rozpoczęliśmy ferie zimowe. Opiekę nad całą uroczystością sprawowała pani A. Sargalska

  Do zobaczenia w przyszłym roku:)

  A. Szeklińska

 • Łamanie głów w bibliotece

  Od poniedziałku 21 stycznia uczniowie szkół w naszym województwie rozpoczęli zimowy odpoczynek. Nauczyciele Zespołu Szkół w Jamielniku, jak co roku przygotowali dla swoich wychowanków wiele ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu. Wśród nich znalazły się m. in. rozgrywki w scrabble. Mimo siarczystego mrozu panującego tego dnia  (21 stycznia) pojawili się w bibliotece  uczniowie chętni do zagrania w tę, jak się okazało, wcale nieprostą grę. Gracze dzielnie walczyli, skłaniając swój mózg do wysiłku przez niemal dwie godziny. Wytrwali utrwalili swoją wiedzę ortograficzną, pogłębili zasób słownictwa, a na zregenerowanie sił otrzymali słodkie upominki. Spotkanie zorganizowały panie: bibliotekarka Anna Żuralska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Aleksandra Szeklińska i polonistka Emilia Bagrowska.
   
   
  Emilia Bagrowska

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku
  13-332 Jamielnik, ul Szkolna 10,
  woj. warmińsko-mazurskie
 • tel/fax 0 56 472 17 26

  Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Galeria zdjęć