Nawigacja

 • 16 kwietnia 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim odbył się VI Powiatowy Konkurs dla dzieci sześcioletnich pt. "Czujemy się bezpiecznie". Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Zofia Jabłońska, Paulina Namsołek i Wiktor Górski zajęli II miejsce. GRATULUJEMY!!!

  dodała: Sylwia Szulowska

 • Życzenia Wielkanocne

  Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego.
  Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co uśpione, ożywi to, co jeszcze martwe i niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie w radości i pokoju

  - życzą Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie

 • Telewizja w naszej szkole

  19 kwietnia odwiedzili nas reporterzy stacji Polsat News. Zainteresowali się lekcjami angielskiego w naszej szkole, a ich reportaż możemy zobaczyć poniżej:

   

 • Turniej Piłki Nożnej Coca Cola Cup

  W poniedziałek 18 kwietnia 2011r w Bielicach o godzinie 10.00 odbył się Turniej Coca Cola Cup dziewcząt i chłopców rocznika 1995 i młodszych. Wturnieju naszą szkołę reprezentowały dziewczęta, które walczyły o podium z dziewczętami z Grodziczna i Bielic. Chłopcy w swojej grupie rywalizowali z Kisielicami i Bielicami. Rozgrywki rozpoczeły dziewczyny które w pierwszym meczu przegrały z Bielicami 3:2, natomiast drugi mecz z Grodzicznem wygrały 3:1 co dało im 2 miejsce w turnieju. Niestety chłopcom się nie powiodło po dobrym meczu z Bielicami przegrali 0:2. W drugim meczu grali jeszcze lepiej po pierwszej połowie z kisielicami wygrywali 3:2 lecz w drugiej połowie zabrakło naszym chłopakom troszkę siły i ostatecznie przegrali 7:4 co dało im 3 miejsce w turnieju.

  dodał: Daniel Smukała

 • KONKURS CZYTELNICZY

  8 kwietnia w bibliotece odbył się konkurs czytelniczy pt."Z bajką Ignacego Krasickiego". Konkurs został zorganizowany z okazji 210 rocznicy śmierci najwybitniejszego twórcy polskiego oświecenia. Udział wzięli uczniowie klasy IV szkoły podstawowej. Do konkursu dzieci przygotowywała pani Emilia Bagrowska, zaś scenariusz konkursu przygotowały panie: Anna Żuralska i Elżbieta Olszta. Dzieci bawiły się w pięciu grupach, miały za zadanie wykonać ilustrację do wybranej bajki, rozwiązywały test , krzyżówkę, śpiewały wylosowaną bajkę na wybraną melodię, odgadywały eksponaty i przedstawiały pantomimę.Pracę dzieci oceniała komisja w składzie : pani dyrektor Marzena Weisgerber, pani wicedyrektor Danuta Cyglicka, pani Emilia Bagrowska i zaproszona bibliotekarka z Radomna pani Stanisława Bojarska. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły i wykazały się znakomitą znajomością bajek Ignacego Krasickiego, poziom rywalizacji był bardzo wyrównany. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i podzielili się słodkościami - cukierkami, które zdobyli jako punkty. Zdjęcia w albumie

 • ZERÓWKA GÓRĄ!!!!

  W sobotę, 2 kwietnia w Radomnie odbył się VI Gminny Turniej dla dzieci pięcio i sześcioletnich  "Czujemy się bezpiecznie". Miło nam poinformować, że dzieci z naszej szkoły zajęły I miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Jabłońska, Paulina Namsołek i Wiktor Górski. Dzieci wykazały się wiedzą z zakreu bezpiecznego poruszania się po ulicach, znajomości znaków drogowych, bezpiecznej zabawy w domu i na podwórku, zasad udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy musieli znać zadania, wyposażenie, telefony alarmowe do Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. Gratulujemy wygranej!!!!

  dodała: Sylwia Szulowska

 • Rozpoczęcie rundy wiosennej w piłkę nożną

  Miło nam poinformować że 2 kwietnia o godzinie 12.00 na stadionie w Jamielniku rozpoczął się sezon rundy wiosennej ligi okręgowej młodzik w piłkę nożną. Chłopcy z klas 6,5,4,3 pod opieką pana Daniela Smukały rozegrali mecz  z przeciwnikami z Kurzętnika, który zakończył się remisem 1:1. Naszych chłopców  czeka cięzka runda wiosenna w której co sobota zmierzą się z innym przeciwnikiem. Runda wiosenna bedzie trwała do 5 czerwca naszym zawodnikom życzymy wytrwałosci i dużo zwyciestw.

  Mecze które odbędą sie w Jamielniku:

  16.04.11. godzina 12.00 mecz z Unią Susz

  22.04.11 godzina 12.00 mecz z Czarnymi Rudzienice

  30.04.11 godzina 12.00 mecz z Startem Nidzica

  15.05.11 godzina 12.00 mecz z Wkrą Działdowo

  28.05.11 godzina 12.00 mecz z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie

   

 • Konkurs

  Miło nam poinformować, że Tomasz Mazurowski z klasy II A został finalistą wojewódzkiego konkursu jezyka angielskiego dla uczniów gimnazjów. Warto podkreślić, iż Tomek jako uczeń klasy II rywalizował z uczniami o rok starszymi dlatego też jego wynik zasługuje na uznanie. Nauczycielem prowadzącym Tomka jest Łukasz Rumiński.

 • XIII Gminny Konkurs Ortograficzny

  18. 03. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla szkół podstawowych i gimnazjów. Uczniowie ZS im. Jana Pawła II spisali się bardzo dobrze, zajmując miejsca w pierwszej trójce. Uczennice gimnazjum - Aleksandra Wasilów i Karolina Olszewska ( odpowiednio pierwsze i drugie miejsce) oraz uczeń szkoły podstawowej - Michał Wilczewski ( drugie miejsce ) zdobywając tytuł laureatów Gminnego Konkursu Ortograficznego, zakwalifikowali się do etapu powiatowego, który odbędzie się w Nowym Mieście Lubawskim 30. 03. 2011 r. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! O wynikach Powiatowego Konkursu Ortograficznego poinformujemy.

  dodała: Emilia Bagrowska

 • Wielodotykowy stół interaktywny w naszej szkole

  Nasza szkoła może pochwalić się nowym nabytkiem. Jest to wielodotykowy stół interaktywny, przy którym pracować może nawet kilka osób na raz. Obsługa tego urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna, a jego możliwości możecie Państwo zobaczyć w filmie poniżej. Zapraszamy do oglądania! 

   

   

 • Dzień Kobiet

  Jak co roku 8 marca swiętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji uczniowie gimnazjum przygotowali akademię pod tytułem "Adam i Ewa", którą rozbawili żeńską cześć naszej szkoły. Ponadto, Kacper Baranowski wraz z Remkiem Lubnau z klasy 2B zaprezentowali skecz pod tytułem "Krzyżówka" doprowadzając do łez wszystkich zebranych gości. Skecz można obejrzeć  w zakładce "Filmy". Zapraszamy !

 • DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

  03.03.2011

  Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych został ustanowiony na mocy ustawy 3 lutego 2011r. To określenie odnosi się do żołnierzy podziemia antykomunistycznego, przeciwko któremu komuniści prowadzili proces "wyklęcia ich z historii"

  W dniu święta 1.03.2011r. uczniowie naszej szkoły uświetnili spotkanie zorganizowane przez Wójta Gminy Nowe Miasto Lub. pana Tomasz Waruszewskiego. Pieśni patriotyczne zostały przygotowane pod kierunkiem pani Edyty Kozłowskiej-Lange, wiersze - pani Beaty Hajduk, rys historyczny - pani Marzeny Weisgerber. 

  Najwyższą zapłatą za przepiękny występ młodzieży były słowa podziękowań i łzy wzruszenia kombatantów podziemia Polski walczącej na naszym terenie. Cieszymy się, że dzięki takim uroczystościom nasza młodzież miała możliwość zapoznania się z tak bolesną i nieznaną historią Polski. (galeria)

 • ROZWIĄZANIE KONKURSU!!!!

  Jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynę. W poszczególnych klasach chłopcy wybrali:

  OP- Kasia Pokojska, kl.I- Julia Baldauf, kl.II- Wiktoria Karska, kl.III- Karolina Gajda, kl.IV- Julia Otremba, kl.V- Klaudia Gaudecka, kl.VI- Alicja Granica.         W gimnazjum: kl.Ia- Weronika Krezymon, kl.Ib- Marika Jabłońska, kl.IIa- Roksana Magierek, kl.IIb- Dominika Lubiejewska, kl.IIIa- Marta Grzybowska, kl.IIIb- Anita Podwojewska. W śród wybranych dziewcząt miano najsympatyczniejszej otrzymały: w szkole podstawowej: Julia Baldauf, w gimnazjum: Dominika Lubiejewska. GRATULUJEMY!!!

  Samorząd Szkolny w lutym zorganizował również konkurs na najładniejszy wystrój klasy związany z Walentynkami. Wyniki konkursu ogłoszono na apelu 8 marca. W klasach OP i I-III zwyciężyła klasa III. Wśród klas IV-VI wygrała klasa V a w gimnazjum pierwsze miejsce zajęła klasa IIIa. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie łakocie.  GRATULUJEMY WYGRANYM A WSZYSTKIM UCZNIOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!!

   

  dodała: Sylwia Szulowska

   

 • Kto czyta, nie błądzi - konkurs czytelniczy

  28 lutego w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Każda z klas wystawiła trzyosobową reprezentację, która sprawdziła swoją znajomość lektur ustalonych wcześniej przez polonistkę Emilię Bagrowską. Czwartoklasiści wystąpili w składzie: Julia Otremba, Paulina Rogowska i Łukasz Luba. Piątoklasistów reprezentowały: Klaudia Gaudecka, Martyna Golijan i Aleksandra Lewandowska,zaś honoru najstarszej klasy w szkole podstawowej bronił zespół w składzie: Weronika Lewsza, Adrianna Skręta i Jakub Michałkiewicz. Ostatecznie po 4 rundach oraz ocenionym przez jury ( p. M. Zawacka,     p. A. Żuralska, p. E. Bagrowska)dopingu zwyciężyła klasa V, wyprzedzając jednym punktem klasę IV, a dwoma VI. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Konkurs przygotowała p. Emilia Bagowska z pomocą gimnazjalistów z klasy 3b - Aleksandry Wasilów, Patrycji Dąbrowskiej, Agaty Granicy i Bartosza Rutkowskiego oraz z klasy 2b - Kacpra Baranowskiego.

  dodała: Emilia Bagrowska

 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP OLSZTYN

  W niedzielą 6 marca w Szkole podstawowej w Gwiździnach odbył się Turniej Tenisa Stołowego o puchar TVP Olsztyn. Do Turnieju zgłosiło się 58 zawodników w tym 7 zawodników z naszej szkoły: Marika Jabłońska, Roksana Melkowska, Marta Domżalska, Tomasz Mrozicki, Damian Buliński, Michał Kleszczyński i Patryk Lewicki. Pocieszający jest fakt że 6 osób zakwalifikowało się do etapu rejonowego który odbedzie się 19 marca. Tylko dwie osoby nie wywalczyły medalu na tym turnieju pozostali cieszyli się ze swojego sukcesu. W kategorii dziewcząt rocznik 1996-1997 Marika Jabłońska zajęła 1 miejsce, Roksana Melkowska 3 miejsce, Marta Domżalska 4 miejsce. W tym samym roczniku chłopcy: Michał Klesczyński 1 miejsce, Patryk Lewicki 2 miejsce. W kategorii chłopców rocznik 1995-1992 Damian Buliński wywalczył 3 miejsce. Gratulujemy naszym zawodnikom sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych.

  dodał: Daniel Smukała

 • XI Memoriał Tenisowy ks. K. Wróblewskiego

   

  27 lutego w szkole podstawowej w Gwiździnach odbył się  XI Memoriał Tenisowy ks K. Wróblewskiego. Jak zwykle nasi uczniowie gimnazjum reprezentowali naszą szkołę. Turniej był rozgrywany w 5 kategoriach -szkoły podstawowe, gimnazja , szkoły średnie, urodzeni w 1991r i starsi i urodzeni w 1971r i starsi. Do turnieju zgłosiło się aż 92 zawodników z czego 15 osób to reprezentacja naszej szkoły. Wsród tak licznej reprezentacji najlepiej wypadły dziewczęta z naszego gimnazjum deklasując rywalki i zdobywając 1 m-ce Marika Jabłońska, 2 m-ce Marta Domżalska, 3 m-ce Ewelina Zabłotna, 4 m-ce Dominika Lubiejewska. Wsród chłopców najlepszy wynik osiągnął Damian Buliński zdobywając 2 m-ce w kategori szkół srednich ponieważ jest z rocznika 1994r, dobry występ w tej kategorii Dawida Kwiatkowskiego który uplasował się na 4 pozycji. W kategorii gimnazjum chłopców poza podium znalazł się Przemek Przekopowicz który też zdobył 4 m-ce w turnieju. Pozostali zawodnicy zajęli od5 do 10 miejsca w turnieju. Życzymy im kolejnych sukcesów w następnych zawodach.

  dodał: Daniel Smukała

 • Ewelina Łukaszewska wicemistrzynią wojwództwa warmińsko mazurskiego w skoku wzwyż

  25 lutego w Nowym Miescie Lubawskim na Hali sportowej Mosir odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w Skoku Wzwyż i Pchnięciu Kulą. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z gimnazjum( Ewelina Łukaszewska, Kasia Szramka, Natalia Brózda, Klaudia Topolewska, Kamil Wierzbicki, Łukasz Pieńczewski, Marcin Topolewski ). Mimo bardzo dużej konkurencji nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze. Prawie wszyscy uplasowali się w połowie stawki zawodów, lecz najlepsze miejsce II w skoku wzwyż wywalczyła Ewelina Łukaszewska pokonując poprzeczkę na wysokości 140cm co dało jej wicemistrzostwo województwa. Należy wspomnieć o Damianie Wierzbickim który omal nie zdobył medalu, jego pokonana wysokość 160cm dała mu 4 miejsce najgorsz w sportowej rywalizacji. Tylko 5 cm zabrakło mu do brązowego krążka. Naszym sportowcom życzymy wielu następnych sukcesów.

  WYNIKI ZAWODÓW

  Pchnięcie kulą – dziewczęta – szkoły podstawowe – kula 3 kg -   m

  1.Mieczkowska Weronika  1998 Kazanice    8,03
  2.Biernacka Patrycja  1999 Morąg     7,40
  3. Tatulińska Martyna   1998 SP1 Nowe Miasto Lubawskie  6,65
  4.Zelma Milena   1998 SP1 Nowe Miasto Lubawskie  6,33

  Pchnięcie kulą – dziewczęta – szkoły gimnazjalne – kula 3 kg -   m

  1. Gulewska Aleksandra 1996 Dobre Miasto    10,62
  2. Jakubowska Karolina  1995  Grabowo    10,48
  3. Raczkowska Karolina 1995 Stębark     9,78
  4. Wiśniewska Sylwia  1996 Prątnica    9,53
  5.Michałek Aleksandra  1997 Wilczęta    9,40
  6. Piwnicka Ewa  1995 Lidzbark Warmiński   8,82
  7.Grabowska Agnieszka 1995 Żabi Róg    8,75
  8. Łukszo Natalia  1995 Dobre Miasto    8,01
  9. Topolewska Klaudia  1995 Jamielnik    7,31
  10. Maliszewska Magdalena 1997 Grabowo    7,02
  11. Majchrzak Karina  1995 Żabi Róg    6,84
  12. Bruzda Malwina  1995 Jamielnik    5,42


  Pchnięcie kulą-dziewczęta - szkoły ponadgimnazjalne – kula 4kg -  m

  1. Maliszewska Angelika 1992 Lubawa    9,48
  2. Zielińska Renata  1993 Lubawa    9,22
  3. Michalska Katarzyna  1993 Nowe Miasto Lubawskie  8,88
  4. Różankowska Dorota  1992 Lubawa    8,69
  5. Żamejć Anna   1993 Lidzbark Warmiński   7,78
  6.  PK Filipiak Honorata 1991 Lidzbark warmiński   8,67


  Pchnięcie kulą  - chłopcy – szkoły podstawowe – kula 3 kg -   m

  1. Pawłowski Krystian 1998 Morąg     9,94
  2. Trubiło Łukasz  1998 Lidzbark Warmiński   9,20
  3. Kret Bartosz  1998  Lidzbark Warmiński   9,07
  4. Kołakowski Patryk 1998 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie  8,79
  5. Nierzwicki Krzysztof 1998 Złotowo    8,74
  6. Figer Mateusz  1998 Kazanice    8,14

  Pchnięcie kulą – chłopcy- szkoły gimnazjalne – kula 5 kg -   m

  1. Treder Krystian  1996 Kazanice     13,10
  2. Symonowicz Adrian  1995 Dobre Miasto    12,12
  3. Bukowiecki Konrad  1997 Szczytno    11,69
  4. Duszak Karol  1995 Żabi Róg    11,39
  5. Ziółkowski Dawid  1995 Morąg     10,47
  6. Smirnow Kamil  1997 Szczytno    9,39
  7. Pieńczewski Łukasz  1995 Jamielnik    9,16
  8. Kaczówka Radosław  1996 Żabi Róg    8,95
  9. Łukszo Łukasz  1997 Dobre Miasto    8,80
  10. Majka Kamil  1996 Morąg     8,34
  11. Kabara Rafał  1996 Wilczęta    8,29
  12. Zawacki Patryk  1996 Kazanice    8,14
  13. Topolewski Marcin  1996 Jamielnik    7,84

  Pchnięcie kulą – chłopcy – szkoły ponadgimnazjalne – kula 6 kg-  m

  1. Regin Paweł  1992 Szczytno    18,74
  2. Regin Andrzej  1994 Szczytno    16,59
  3. Łukszo Sebastian 1994 Szczytno    15,48
  4. Piazdecki Bartłomiej 1993 Szczytno    15,42
  5. Zaborowski Amadeusz 1993 Nowe Miasto Lubawskie  12,25
  6. Wiśniewski Wojciech 1993 Lubawa    11,24
  7. Ryfka Jakub  1994 Lubawa    11,00
  8. Wrześniewski Michał 1992 Lidzbark Warmiński   10,45
  9. Skomorowski Radosław1992 Lubawa    8,89
  10. Zaborowski Marcin 1994 Lidzbark Warmiński   8,70


  Skok wzwyż – dziewczęta – szkoły podstawowe –    cm

  1. Tworek Urszula 1998 Wilczęta    145
  2. Wojciechowska Monika1998 Wilkasy    140
  3. Kroplewska Oliwia 1999 Nowe Miasto Lubawskie  130 
  4. Borowik Julita  1998 Wilkasy    130
  5. Żarnoch Paulina 1998 Wilkasy    130
  6. Mieczkowska Weronika1999 Kazanice    130
  7. Hubacz Karolina 1999 Lidzbark Warmiński   125
  8. Fafińska Karolina 1999 Złotowo    120
  9. Pastusiak Kinga 2000 Lidzbark Warmiński   115

  Skok wzwyż – dziewczęta – szkoły gimnazjalne –    cm

  1. Jakubowska Karolina 1995 Grabowo    140
  2. Łukaszewska Ewelina 1997 Jamielnik    140
  3. Mielnik Kinga  1995 Lidzbark Warmiński   140
  4. Burakiewicz Katarzyna 1997 Szczytno    140
  5. Tokarewicz Marlena 1997 Wilczęta    135
  6. Rynkowska Edyta 1995 Grodziczno    135
  7. Żeleźniak Alicja 1995 Wilczęta    130
  8. Raczkowska Karolina 1995 Stębark     130
  9. Pająk Agnieszka 1996 Kazanice    130
  10. Szramka Katarzyna 1997 Jamielnik    130
  11. Nejman Aleksandra 1995 Stębark     125
  12. Gral Aleksandra 1996 Żabi Róg    125
  13. Karczewska Monika 1997 Grodziczno    120
  14. PK Dąbrowska Katarzyna1997 ZLKL Zielona Góra   145
  15. PK Dziurla Angelika 1997 ZLKL Zielona Góra   145


  Skok wzwyż – dziewczęta – szkoły ponadgimnazjalne –   cm

  1. Groszkowska Klaudia 1992 Lubawa     120


  Skok wzwyż – chłopcy – szkoły podstawowe –     cm

  1. Zdanowski Adrian 1998 SP1 Nowe Miasto Lubawskie  140
  2. Kulig Szymon  1998 Wilkasy    140
  3. Baczewski Julian  1998 Wilkasy    135
  4. Gerke Damian  1998 Kazanice    135
  5. Trubiło Łukasz  1998 Lidzbark Warmiński   130
  6. Figer Mateusz  1998 Kazanice    130
  7. Brzozowski Arkadiusz 1998 Kazanice    130
  8. Kret Bartosz  1998 Lidzbark Warmiński   125


  Skok wzwyż – chłopcy – szkoły gimnazjalne –     cm

  1. Pietruszyński Cezary 1996 Nowe Miasto Lubawskie  190
  2. Pesta Jakub  1995 Iława     185
  3. Czajkowski Konrad 1995 Żabi Róg    165
  4. Wierzbicki Damian 1995 Jamielnik    160
  5. Górtatowski Patryk 1995 Grodziczno    155
  6. Suczyk Jacek  1997 Wilczęta    155
  7. Bieńkowski Wiktor 1997 Grodziczno    150
  8. Hałuszczak Bartosz 1995 Kraszewo    145
  9. Jackiewicz Mateusz 1997 Kazanice    145
  10. Ługowski Patryk 1995 Stębark     145
  11. Jakubowski Dawid 1997 Wałdyki    145
  12. Zawacki Patryk  1996 Kazanice    140
  13. Borowski Przemysław 1995 Grodziczno    135


  Skok wzwyż – chłopcy- szkoły ponadgimnazjalne –    cm

  1. Lawrens Damian  1992 Lidzbark Warmiński   185
  2. Gorgol Marek  1994 Iława     170
  3. Wiatrowski Jakub  1994 Iława     165


  dodał: Daniel Smukała

 • SPOTKANIE W KLASIE

   17  lutego w oddziale przedszkolnym i w klasie II SP odbyły się zajęcia z udziałem rodziców, poprowadzone przez panią Paulinę Sonnenfeld- strudentkę IV roku  psychologii. Celem zajęć było pokazanie zabaw prowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Głównym założeniem metody jest posługiwanie się ruchem jako narzędziem we wspomaganiu rozwoju psychoruchowego dziecka. Poprzez proste ćwiczenia rozwija się sprawność ruchowa, świadomość własnego ciała, przestrzeni, nawiązuje się bliski kontakt z drugą osobą. Zajęcia odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, sprawiły wiele przyjemności dzieciom jak i rodzicom, czego dowodem były uśmiechnięte twarze uczestników. Serdecznie dziękuję pani Sonnenfeld za przeprowadzenie zajęć, pani Annie Spalik, która pomogła zorganizować spotkanie oraz wszystkim jego uczestnikom.

  Dodała: Sylwia Szulowska

 • Spotkanie autorskie w bibliotece

  2 lutego 2011 roku na zaproszenie bibliotekarek i polonistek p. Beaty Hajduk i Emilii Bagrowskiej w bibliotece gościliśmy redaktorów Gazety Nowomiejskiej. Pierwsza część , która miała miejsce to spotkanie autorskie z Grażyną Jonowską autorką książki pt. "Józef Leliwa-Piotrowicz kronikarz Ziemi Lubawskiej. Pani Jonowska w bardzo ciekawy sposób przedstawiła poszczególne etapy powstawania książki i  sylwetkę zapomnianego kronikarza. W drugiej części Ryszard Ulatowski - redaktor naczelny gazety poprowadził warsztaty dziennikarskie.Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, a frekwencja zaproszonych gości i uczniów przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.Zdjecia z imprezy dodano w albumie fotograficznym SPOTKANIE W BIBLIOTECE

 • III miejsce Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Ferie 2011

  W piątek 4 lutego na Hali MOSiR w Nowym Miescie Lubawskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej dzikich drużyn rocznika 1995 i młodszych a także rocznika 1998 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn w tym 5 z rocznika 1995 i młodsi i 3 drużyny z rocznika 1998r i młodsi.

  ROCZNIK 1998r i młodsi:

  KS DRWĘCA II - JAMIELNIK  1:1

  KS DRWĘCA II - KS DRWĘCA I 1:1

  KS DRWĘCA I - JAMIELNIK 1:0

  ROCZNIK 1995 I MŁODSI:

  WICHER GWIŹDZINY - JAMIELNIK 0:4

  WICHER GWIŹDZINY - TIFEC NML 2:1

  JAMIELNIK - TIFEC NML 1:1

  KS DRWĘCA - ANIOŁKI NML 1:0

  PÓŁFINAŁY

  KS DRWĘCA - WICHER GWIŹDZINY 3:2 (KARNE)

  JAMIELNIK - ANIOŁKI NML 0:1

  FINAŁY

  MECZ O III MIEJSCE

  WICHER GWIŹDZINY - JAMIELNIK 0:1

  KS DRWĘCA - ANIOŁKI NML 1:0

  Ostatecznie nasze dwie drużynu zajęły III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Ferie 2011. Życzymy dalszych sukcesów.

  Dodał: Daniel Smukała

   

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku
  13-332 Jamielnik, ul Szkolna 10,
  woj. warmińsko-mazurskie
 • tel/fax 0 56 472 17 26

  Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 - 15.15

Galeria zdjęć