Nawigacja

 • Podziękowanie

  Dyrektor Szkoły, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku składają serdeczne podziękowania firmie Unilever Polska Sp. Z o. o. z siedzibą w Warszawie, a w szczególności pracownikom działu Local Deploy Unilever Polska, za przekazanie potrzebującym dzieciom i ich rodzinom paczek świątecznych.
   

  Dyrektor szkoły Marzena Weisgerber

 • Sprawozdanie z realizacji projektu UNICEF Wszystkie Kolory Świata

  Sprawozdanie

  z realizacji projektu „Wszystkie Kolory Świata

  przeprowadzonego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku

  w roku szkolnym 2012/2013

        Projekt pt. „Wszystkie Kolory Świata”  został przeprowadzony w naszej szkole w ramach pracy Szkolnego Klubu Szkół UNICEF  zgodnie  z otrzymanym harmonogramem, przygotowanym przez UNICEF. Odpowiedzialne za realizację projektu były panie: Beata Hajduk, Grażyna Półtorak. Do współpracy i pomocy podczas szycia lalek powołano nauczyciela plastyki : panią Edytę Kozłowską - Lange.

   

  Etapy realizacji projektu

  • Zgłoszenie szkoły do projektu.
  • Zorganizowanie dyskoteki charytatywnej z okazji andrzejek- dochód 182,10 zł

  ( sprzedaż ciasta, popcornu, biletów wstępu).

  Realizacja projektu:

  • uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum na lekcjach godziny wychowawczej zostali zapoznani z celami projektu,
  • zbieranie materiałów na wykonanie lalek oraz informacji o mieszkańcach poszczególnych krajów,
  • wykonywanie szablonu lalek na lekcji plastyki,
  • ubieranie, dekorowanie, przyozdabianie lalek w domu pod okiem rodziców,
  • tworzenie „ Aktu urodzenia” w czasie zajęć, które odbyły się w okresie ferii,
  • wystawa lalek podczas tzw. „ Piątku zawodoznawczego”( 08.02.2013), na którym byli obecni nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również młodzież,  nauczyciele z naszego powiatu, osoby dorosłe reprezentujące różne zawody oraz władze gminy,
  • sprzedaż lalek podczas „ Piątku zawodoznawczego,
  • podliczenie darowizn oraz zysku podczas sprzedaży lalek-uzyskana kwota to 490 zł.
  • sporządzenie raportu z przeprowadzonej akcji w naszej szkole.

   

  Tegoroczna akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony rodziców, dzieci jak i nauczycieli. Dzięki akcji udało mam się pozyskać pieniądze w łącznej kwocie 672,10 zł( sprzedaż lalek, zysk z dyskoteki charytatywnej), które zostały przeznaczone na szczepionki dla dzieci z Afryki( Czad). Tegoroczna kampania dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń. Radość, jaka towarzyszyła nam podczas szycia laleczek, pochwały osób postronnych, ogromne zainteresowanie dzieci oglądających laleczki to wspomnienie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

        B. Hajduk

       G. Półtorak

     E.Kozłowska-Lange

 • Relacja z Piątku Zawodoznawczego

 • Dzień Babci i Dziadka w I klasie

  Nowa galeria Dzień Babci i Dziadka w I klasie została dodana do albumu fotograficznego
  18.02.2013 22:27
 • Dzień Babci i Dziadka...

  Troszkę później niż co roku zaprosiliśmy naszych kochanych dziadków i babcie na wspólne spotkanie z okazji ich święta. Zaprezentowaliśmy wiersze, piosenki i tańce. Obdarowaliśmy wszystkich prezentami. Nasze kochane mamy przygotowały pyszne ciasta. W czasie spotkania bawiliśmy się wspólnie z babciami i dziadkami. Było bardzo miło. Wszyscy cieszyliśmy się, że w naszej klasie mogliśmy gościć tak wspaniałych gości.

 • WALENTYNKI

  W czwartek, 14. 02. 2013 r. w naszej szkole odbyły się wyjątkowe walentynki. Oprócz tradycyjnej poczty walentynkowej i romantycznej muzyki na przerwach, odbył się koncert. Zespół ANIMA z Torunia zaprezentował najbardziej znane piosenki miłosne, polskich i zagranicznych wykonawców. Usłyszeć również mogliśmy utwory autorskie zespołu. O udanej zabawie może świadczyć fakt, że muzycy swoim śpiewem i graniem  porwali do tańca nie tylko najmłodszych uczestników, ale także młodzież z gimnazjum. Swoje talenty muzyczne ujawnili także Oliwia Cieszyńska z kl. I i Miłosz Kaczerzewski z kl. V, którzy   zaśpiewali z wokalistom.

  S. Szulowska

 • Walentynki

  Nowa galeria Walentynki została dodana do albumu fotograficznego
  14.02.2013 21:26
 • Piątek Zawodoznawczy

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania gimnazjalistów z przedstawicielami różnych zawodów, które odbyło się w naszej szkole w piątek 08.02 pod hasłem "Piątek Zawodoznawczy": LINK. Wkrótce zamieścimy również relację filmową z tego spotkania.

 • III miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej Ferie 2013

   W środę 23.01.2012 o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowe nr 2 w Nowym Miescie Lubawskie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Ferie 2013 dla chłopców szkół podstawowych. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: Drwęca I , Drwęca II, Jamielnik, Tymbark Marzęcice, FC Marzęcice, SP2 Nowe Miasto Lub,  Biskupiec. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach każdy z każdym. Ostatecznie nasza drużyna w grupie zajęła 2 miejsce wygrywając mecz z biskupcem i remisując 2 mecze z Drwęcą I i Drwęcą II co pozwoliło na rozegranie tylko meczu o 3 miejsce który okazał się zwycieski dla naszych chłopaków. Gratulujemy im 3 miejsca i życzymy kolejnych sukcesów

 • Choinka szkolna 2013

  W piątek  18.01.2013r. w naszej szkole odbyła się choinka szkolna dla uczniów szkoły podstawowej. Imprezę rozpoczęto częścią artystyczną przygotowaną przez naszych najmłodszych kolegów z OP pod kierunkiem pani A. Szeklińskiej i pani S. Szulowskiej oraz  uczniów klasy III SP z wychowawczynią panią I. Wasilów. Uczniowie zachwycili nas swoimi zdolnościami tanecznymi oraz wokalnymi. Dzieci odwiedziły również Święte Mikołaje. Wszyscy z radością przywitali miłych gości, od których otrzymali paczki z słodkościami. Nie była to jednak jedyna niespodzianka tego wieczoru. Pani dyrektor ogłosiła konkurs na najładniejszy kostium balowy dla dziewczynki i chłopca, a zwycięzców nagrodziła również słodkimi upominkami.  Wszystkim towarzyszyły wyśmienite humory i tanecznym krokiem rozpoczęliśmy ferie zimowe. Opiekę nad całą uroczystością sprawowała pani A. Sargalska

  Do zobaczenia w przyszłym roku:)

  A. Szeklińska

 • Łamanie głów w bibliotece

  Od poniedziałku 21 stycznia uczniowie szkół w naszym województwie rozpoczęli zimowy odpoczynek. Nauczyciele Zespołu Szkół w Jamielniku, jak co roku przygotowali dla swoich wychowanków wiele ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu. Wśród nich znalazły się m. in. rozgrywki w scrabble. Mimo siarczystego mrozu panującego tego dnia  (21 stycznia) pojawili się w bibliotece  uczniowie chętni do zagrania w tę, jak się okazało, wcale nieprostą grę. Gracze dzielnie walczyli, skłaniając swój mózg do wysiłku przez niemal dwie godziny. Wytrwali utrwalili swoją wiedzę ortograficzną, pogłębili zasób słownictwa, a na zregenerowanie sił otrzymali słodkie upominki. Spotkanie zorganizowały panie: bibliotekarka Anna Żuralska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Aleksandra Szeklińska i polonistka Emilia Bagrowska.
   
   
  Emilia Bagrowska

 • Harmonogram zajęć podczas ferii zimowych

 • XXI Finał WOŚP-Sprawozdanie

  -Zebrana kwota: 1613,20 zł + 2 pensy

  -W trakcie XXI Finału WOŚP podjęto następujące działania:

  1. Godz. 7:45-16:00 – sprzedaż serduszek przez wolontariuszy (harcerzy i uczniów) przed i po mszach świętych oraz przy sklepach na terenie Jamielnika.

  2. Godz. 12:00 – jasełka w kościele w Jamielniku przygotowane przez uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

  3.Godz 9:15 – 12:30 sprzedaż serduszek WOŚP w Gryźlinach, a w tym atrakcje:

  -odbył się pokaz rzemiosła rycerskiego przygotowany przez Bractwo Rycerskie z Bratiana

  -Kabareton(występ „Kabaretu bez cenzury” ze szkoły w Jamielniku)

  -występ wokalny przedstawicieli chórku szkolnego

  -sprzedaż ciasta

  4.Godz 10:30- jasełka w kościele w Gryźlinach przygotowane przez uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim,którym jest bliskie dobro drugiego czlowieka, za wzięcie udziału w akcji i przyczynienie się do kolejnego sukcesu WOŚP.

  Pozostałe zdjęcia z XXI Finału WOŚP zostały dodane do albumu fotograficznego. Gorąco zachęcamy do ich obejrzenia.

  Szef Sztabu

  Beata Hajduk

 • Czar kolędowania

  6 stycznia 2013 r. o godzinie 15 Kościół p. w. świętej siostry Faustyny w Jamielniku wypełniły tkliwe dźwięki kolęd i pastorałek. O niezwykłą oprawę muzyczną przy akompaniamencie gitary zadbał pan Dariusz Bożek, zaś niezwykłą atmosferę zapewniły głosy uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II oraz mieszkańców wsi. Śpiewać mógł każdy, bez względu na wiek czy umiejętności, liczyły się tylko dobre chęci. Słowa i dźwięki rozbrzmiewały nie tylko w murach świątyni, ale także w sercach i duszach zgromadzonych jamielniczan, którzy bardzo licznie przybyli na tę uroczystość. Nie zabrakło na niej nawet  tych najmłodszych, którzy dopiero jakiś czas temu zdobyli tajniki mowy ludzkiej i muzyki, jak i tych troszeczkę starszych, którym kolędy i pastorałki są już znane od kilkudziesięciu lat. Nie miało to znaczenia, wszyscy w tym dniu stworzyli jedną wielką rodzinę i przemawiali jednym głosem - głosem urokliwych pieśni...  Dodatkowo trud najmłodszych został doceniony i nagrodzony słodkimi upominkami przez księdza proboszcza tutejszej parafii - księdza Marka Wróblewskiego, inicjatora spotkania. W organizację wspólnego kolędowania  zaangażowały się także Rada Parafialna i grono pedagogiczne.
  Koncert wywołał tak duże zainteresowanie i wywarł na wszystkich tak ogromne wrażenie, że najprawdopodobniej stanie się tradycją, iż każdego roku w święto Objawienia Pańskiego wszyscy mieszkańcy będą mieli okazję wspólnie pokolędować i uczynić ten dzień jednym, wyjątkowym dniem w roku, na który czeka się 365 dni.
  Koncert kolęd i pastorałek już za nami, ale przed nami ciąg dalszy świętowania. 13 stycznia uczniowie klasy drugiej szkoły podstawowej w jamielnickim kościele wystawią jasełka, na które zapraszają wszystkich chętnych. Ciekawe, czy kolejna propozycja zyska zainteresowanie  i stanie się tradycją? Przekonamy się za rok.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w albumie:)
   
  Emilia Bagrowska, Iwona Wasilów
   

 • Życzenia Bożonarodzeniowe.

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Rodzinom, aby dzielenie się Opłatkiem podczas Wigilii umocniło w Was miłość, dobro, zrozumienie, wyrozumiałość, dbałość o najbliższych i wybaczanie. Niech Nowy Rok pozwoli odkryć w  nas wszystko to, co najpiękniejsze.

  Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w  Jamielniku.

   

   
 • wigilia w zerówce

  Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu wigilia w zerówce.
  08.01.2013 20:19
 • Widowisko Bożonarodzeniowe

  20 grudnia w naszej szkole odbyło się widowisko Bożonarodzeniowe pn. "Londyńczycy", które zaprezentowali uczniowe gimnazjum pod kierunkiem pani Małgorzaty Jankowskiej. Gorąco zapraszamy do obejrznia: 

 • Dzień jeden w roku...

  21 grudnia w ten szczególny i magiczny dzień  w klasie piątej miała miejsce Wigilia klasowa. Umilkły wszelkie spory i waśnie, każdy z uśmiechem na twarzy życzył bliźnim tego, co najlepsze. Wyjątkowy dzień rozpoczął się odczytaniem Ewangelii przedstawiającej narodzenie Pana Jezusa oraz odśpiewaniem kolędy. Później przyszedł czas na njaważniejszy moment - dzielenie się opłatkiem, podczas którego niejednemu ze wzruszenia zadrgało serce. Był także poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz paczki świąteczne podarowane przez GOPS. W przygotowaniu Wigilii pomogły panie:  W. Gajda, A. Lasowa i B. Łukwińska. Dziękuję!

  Emilia Bagrowska

 • Teatralnie w klasie V

  18 grudnia uczniowie klasy piątej wraz z wychowawcą Emilią Bagrowską oraz p. Żanetą Szczepańską udali się do iławskiego kina, by obejrzeć teatralną realizację lektury " Sposób na Alcybiadesa". Dzięki temu piątoklasiści mieli okazję podziwiać ogromny kunszt aktorski aktorów z teatru z Wrocławia, oprócz tego zyskali także możliwość porównania wersji literackiej z teatralną. Dostrzeżenie różnic uczniom nie sprawiło większych problemów. Poza pogłębieniem wiedzy o utworze Edmunda Niziurskiego, uczniowie spędzili także miło czas i doskonale się bawili podczas przedstawienia.

   

  Emilia Bagrowska

 • Wieczór poezji bożonarodzeniowej

  17 grudnia w godzinach popołudniowych w bibliotece odbył się wieczór poezji bożonarodzeniowej i kolęd.W spotkaniu udział wzięli uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią p.Grażyną Półtorak. Na spotkanie zaprosili również dyrekcję szkoły: p.Marzenę Weisgerber i p.Danutę Cyglicką , katechetkę p.Hannę Pieńczewską i Rodziców. Uczniowie recytowali i czytali nastrojowe wiersze o tematyce świątecznej czołowych polskich poetów.Wraz z Rodzicami i gośćmi wczuwali się także w atmosferę ciepłej, tkliwej i rodzinnej kolędy.Uczniów do spotkania przygotowywały panie: Emilia Bagrowska i Anna Żuralska.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku
  13-332 Jamielnik, ul Szkolna 10,
  woj. warmińsko-mazurskie
 • tel/fax 0 56 472 17 26

  Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Galeria zdjęć