Nawigacja

 • Ferie z Muppetami

  23 stycznia grupa 36 czwarto - i piątoklasistów rozpoczęła ferie, udając się do kinoteatru Pasja w Iławie. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia Muppetów, a następnie posilili się w pizzeri. Wyjazd zorganizowała p. Emilia Bagrowska, oprócz niej opiekunami byli: p. Małgorzata Jarmużewska, p. Grażyna Półtorak i p. Tomasz Lewsza.

 • Zabawa choinkowa - film

  Gorąco zapraszamy do obejrzenia filmu z piątkowej zabawy choinkowej uczniów szkoły podstawowej:

   

 • POWIATOWY PRZEGLĄD WIDOWISK BOŻONARODZENIOWYCH

  20 stycznia 2012r. w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim braliśmy udział w Powiatowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych. Nasi uczniowie zaprezentowali widowisko pt. "Znak pokoju", które zostało nagrodzone III miejscem. GRATULACJE!!! Zapraszamy do galerii zdjęć.

 • GMINNY PRZEGLĄD WIDOWISK BOŻONARODZENIOWYCH

  Dnia 17.01.2012r. odbył się w Mszanowie Gminny Przegląd Jasełek i Widowisk Bożonarodzeniowych. Zespół Szkół w Jamielniku reprezentowała grupa teatralna z gimnazjum pod kierunkiem p. Małgorzaty Jankowskiej oraz zespół wokalny prowadzony przez p. Edytę Kozłowską-Lange. Młodzież naszej szkoły zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do następnego etapu przeglądu na szczeblu powiatu.  Zapraszamy do galerii zdjęć.

 • Aktorsko u piątoklasistów

  Tuż przed feriami uczniowie piątej klasy wykazali się nie lada talentem aktorskim oraz ogromnymi zdolnościami reżyserskimi. A wszystko to na lekcji jęzeyka polskiego, na której to piątoklasiści podzieleni na grupy w ciągu dwóch tygodni przygotowywali prezentację teatralną na podstawie mitu greckiego o Demeter i Korze. Dzięki temu zgłębili nie tylko wiedze o mitologii greckiej, ale również mieli  okazję poczucić się jak prawdziwi aktorzy i  samodzielnie wykonali wszelkie stroje i rekwizyty. Ogromne zaangażowanie uczniów doceniła polonistka p. Emilia Bagrowska, która wystawiła najwyższe noty za wykonanie zadania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii:)

  Dodała: Emilia Bagrowska

 • Zabawa choinkowa

  W czwartek i piątek odbyły się w naszej szkole tradycyjne zabawy choinkowe dla uczniów szkoły. Był mikołaj, podarunki, tańce, świetna muzyka oraz barwne stroje naszych dzieci. Zdjęcia z zabawy dostępne są w naszej galerii - zapraszamy! (wkrótce również dostępny będzie film).

 • Spotkanie z Kajem i Gerdą

  16 stycznia uczniowie klasy II ,,wyruszyli" na spotkanie z bohaterami lektury ,,Królowa Śniegu". Swoje zdolności plastyczne ujawnili w pracach plastycznych przedstawiających pałac królowej. Zdjęcia w albumie, zapraszam do obejrzenia - Iwona Wasilów. 

 • Plan zajęć podczas ferii zimowych

  W poniedziałek 23 stycznia rozpoczynamy dwutygodniową przerwę zimową. Uczniowie, którzy nigdzie na ferie się nie wybierają będą mieli okazję miło spędzić czas w naszej szkole na różnorodnych zajęciach prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły. Szczegółowy plan zajęć dostępny w tym miejscu. Gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach!

 • W zdrowym ciele zdrowy duch

  14 stycznia 2012 roku w szkole podstawowej w Radomnie odbył się Gminny Turniej Gier i Zabaw "Jestem sprawny" dla klas 1-3 SP. Nasi uczniowie na każdym poziomie klas zajęli pierwsze miejsca cheeky !

  Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy oraz sportowe gadżety dla swojej klasy. Oprócz zdrowej rywalizacji wszystkim uczniom towarzyszyła również dobra zabawa. Zdjęcia w galerii - zapraszamy. 

   

   

 • Interaktywna zerówka

  Zapraszamy wszystkich do obejrzenia krótkiego filmu, w którym nasi najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego uczestniczą w interaktywnych  zajęciach:

   

   

   

 • XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  W dniu 8.01.2012r. (niedziela) na terenie wsi Jamielnik i Gryźliny odbyła się akcja sprzedaży serduszek WOŚP.  W XX Finale WOŚP jak co roku aktywny udział wzięli harcerze IV Drużyny Harcerskiej im. F. Chopina z Zespołu Szkół wJamielniku, kwestując pod opieką nauczycieli  przy kościele przed i po mszach św. oraz przy sklepach na terenie miejscowości w celu  zebrania funduszy  na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet w ciąży  z cukrzycą. Dzięki ofiarności mieszkańców Jamielnika i Gryźlin  wolontariusze z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II  w Jamielniku zebrali kwotę 1715,43 zł, którą przekazano na rzecz WOŚP.  Dziękujemy  wszystkim, którym bliskie jest dobro drugiego człowieka  za wzięcie udziału w akcji i przyczynienie się do sukcesu WOŚP. Dziękujemy za Waszą hojność i wsparcie. Grają z nami kolejne już pokolenia Polaków, grają z nami najmłodsi i najstarsi. Wszyscy robimy  to kolorowo, wesoło i z poczuciem ogromnej dumy, do czego upoważnia nas efekt działań WOŚP.

  Z harcerskim pozdrowieniem

  Czuwaj !

   

 • Archiwalne zdjęcia

  Uwaga! W zakładce "Archiwum szkoły" dostępne są nowe "stare" zdjęcia, gdzie m.in. zobaczymy absolwentów z lat 80-86 i nie tylko. Zapraszamy!

 • Święta w Polsce i w Szwecji

  W przedświątecznym nastroju w poniedziałek 19 grudnia w godzinach wieczornych w naszej bibliotece odbyło sie wyjątkowe spotkanie dla uczniów kl.III szkoły podstawowej.Uczniowie byli po omówieniu lektury pt."Dzieci z Bullerbyn", ta właśnie lektura stała się pretekstem do wspólnej zabawy.Dzieci pracowały i bawiły się wspólnie w trzech grupach: zagroda środkowa, zagroda północna i zagroda południowa. W nastrój świąteczny wprowadziła wszystkich pani dyrektor Marzena Weisgerber, która przeczytała fragment książki dotyczący zwyczajów gwiazdkowych w Bullerbyn.

  Następnie dzieci porównywały zwyczaje świąteczne panujące w Szwecji i w Polsce, dekorowały wcześniej upieczone własnoręcznie pierniki, dekorowały choinkę bombkami z opisem lub ilustracją przygody z lektury, rozwiązywały krzyżówkę i odgadywały zagadki. Wszyscy świetnie pracowali zdobywając cukierki - punkty  dla grupy. W przerwie uczestnicy zabawy,dyrekcja i organizatorki ( wychowawczyni kl.III p.Mirka Granica i bibliotekarki p.Ania Żuralska i p.Ela Olszta) posilili się pysznymi kanapkami przygotowanymi przez jedną z mam panią Bożenkę Karską. Każdy z uczestników na zakończenie zabawy otrzymał dyplom przyjaciela i znawcy lektury pt."Dzieci z Bullerbyn". O godzinie 21 rodzice odbierali zadowolone i podekscytowane pociechy, które zmęczone ale szczęśliwe szybko pozasypiały. O zadowoleniu z imprezy może świadczyć fakt,że uczniowie już pytają swoją wychowawczynię o następne spotkanie w bibliotece:)Zdjęcia w albumie zapraszamy!

 • Życzenia

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze i szczere życzenia
  szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności,
  a w nadchodzącym Nowym Roku

  wiele uśmiechu i radości!

  Dyrekcja Zespołu Szkół, grono pedagogiczne oraz pracownicy obłsugi.
   

 • Spotkanie z historykiem

  16 grudnia na zaproszenie polonistki p.Beaty Hajduk i bibliotekarki p.Anny Żuralskiej do naszej szkoły przybył historyk-regionalista dr Andrzej Korecki. W spotkaniu mieli okazję uczestniczyć uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum.Swoją obecnością zaszczycił nas również Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie p.Tomasz Waruszewski, Dyrekcja Zespołu Szkół w Jamielniku p.Marzena Weisgerber, wicedyrektor p.Danuta Cyglicka i bibliotekarka Gminnej Biblioteki Publicznej w Jamielniku p.Elżbieta Olszta. Dr Korecki przestawił bardzo ciekawą prezentacje multimedialną, do której przygotował prelekcję. Uczniowie i goście wynieśli wiele interesujących ciekawostek ze spotkania na temat najblizszej okolicy - naszej Małej Ojczyzny.. Zapraszamy do albumu fotograficznego w celu obejrzenia zdjęć.

 • Konkursy przedmiotowe

  Z dumą informujemy Państwa o tym, iż trójka naszych uczniów awansowała do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskie Kuratororium Oświaty. Tymi uczniami są: Jolanta Bartczak z kl. III A, geografia, nauczyciel prowadzący p. Renata Kirzeniewska; Dominika Lubiejewska, kl. III B, historia, nauczyciel prowadzący p. Marzena Weisgerber, oraz Andrzej Rolka z kl. III B, matematyka, nauczyciel prowadzący p. Małgorzata Jarmużewska. Ponadto, uczeń Tomasz Mazurowski wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka angielskiego i również on zakwalifikował się do drugiego etapu, który polegał będzie na wypełnieniu testu online (nauczyciel prowadzący p. Łukasz Rumiński). O wynikach naszych uczniów informować będziemy na bieżąco.

 • WIGILIJNE SPOTKANIE W KLASIE II

  20 grudnia 2011 w godzinach popołudniowych rodzice uczniów klasy drugiej przybyli do szkoły, aby obejrzeć Jasełka w wykonaniu swoich pociech. Na tle ładnej scenerii pojawiły się anioły, pastuszkowie, mędrcy. Nie zabrakło też Maryi i Józefa. Radosne diabły i diablice próbowały ściągnąć do kotła ze smołą grzesznych widzów. Gospdarze uroczystości  gościli Pana Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie Tomasza Waruszewskiego, Panią Dyrektor szkoły Marzenę Weisgerber oraz Panią katechetkę Hannę Pieńczewską. Spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze. Łamiąć się opłatkiem wszyscy złożyli sobie życzenia i zasiedli do słodkiego poczęstunku.

  Dziękuję wszystkim gościom za przybycie, rodzicom za pomoc w przygotowaniu wigilii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

   

 • Mikołajkowy konkurs matematyczny

  6 grudnia 2011r w Szkole Podstawowej w Gwiździnach odbył się "Mikołajkowy konkurs matematyczny" dla uczniów klas 1-3 SP. W konkursie tym, w kategorii dla uczniów klasy pierwszej, miejsce II zajął uczeń naszej szkoły Wiktor Górski. Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym!

 • MIKOŁAJKI

  Święty Mikołaj mieszka bardzo, bardzo daleko,    
  wśród śniegu i lodu - tak daleko, żeby nikt nie          
  mógł odnaleźć tego miejsca i podejrzeć,
  nad czym teraz pracuje święty Mikołaj...

  Cały rok pracowite elfy pomagają mu
  w przygotowaniu bożonarodzeniowych
  prezentów dla dzieci na całym świecie.

  ...jednak 6 grudnia Mikołaj znalazł czas aby odwiedzić naszą szkołę...były słodkości i życzenia świąteczne;

  Opiekunowie i przedstawiciele samorządu SP i Gimnazjum także postarali się o to, aby ten dzień był bardziej słodki od innych.

  Chcielibyśmy w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły złożyć serdeczne podziękowania:

  Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Bartczak z Jamielnika

  Państwu Katarzynie i Markowi Kaczerzewskim z Jamielnika

  Pani Iwonie Robaczewskiej ze Skarlina

  Panu Jarosławowi Cabaj z Gryźlin


  za wszelkie słodkości,które umożliwiły nam, aby każde dziecko poczuło magię Świąt.

  DZIĘKUJEMY!!!

   

 • Projekt etwiining zatwierdzony

  Uczniowie klasy 6, pod kierunkiem p. Łukasza Rumińskiego, ropoczęli projekt pod tyt. "Me and my school" ze szkołą Victoria Primary School z Anglii. Projekt ma na celu wzajemne poznanie partnerskich szkół poprzez odpowiedzi na wzajemnie zadane pytania w formie prezentacji mulltimedialnej. Prezentacja zostanie przygotowana przez siedmioro uczniów tej klasy, tj. Agatę Lubnau, Agatę Pieńczewską, Aleksandrę Lewandowską, Klaudię Gaudecką, Bartosza Karskiego, Rafała Nagel oraz Kacpra Orzeszka. W momencie kiedy otrzymamy prezentację z Anglii umieścimy ją na naszej stronie. Zapraszamy wkrótce!

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku
  13-332 Jamielnik, ul Szkolna 10,
  woj. warmińsko-mazurskie
 • tel/fax 0 56 472 17 26

  Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 - 15.15

Galeria zdjęć